Strona głównaInformacja o reklamacji i zwrotach
Zobacz także:

Informacja o reklamacji i zwrotach

Gwarancja i reklamacje

Chodziaż praktycznie nie mamy zgłoszeń reklamacyjnych to jednak informujemy, że w naszym sklepie mają Państwo taką samą gwarancję jak w sklepie stacjonarnych i staramy sie zawsze rozpatrzeć każdą reklamację w ciągu paru dni. Gwarancja jest udzielana na okres 12 miesiecy, chyba że w danej ofercie napisano inaczej.

Reklamacje

W celu zareklamowaniu zakupu należy wysłąć do nas towar z opisem rodzaju uszkodzenia, formy roszczenia oraz podaniem danych kontaktowych (np. w celu odesłąnia pełnowartośiowego produktu).
Reklamacje proszę odsyłać na adres:
F.H.U. SOWEX I
41-905 YTOM, UL. B. KRZYWOUSTEGO 8/6
lub na adres korespondencyjny podany w wpisie CEIDG
- w pzrypadku watpliwości prosimy o kontakt e-mail biuro@nowygadzet.com


Osobiste złożenie reklamacji

Towar można zareklamować również osobiście dostarczając go do naszych salonów fryzjerskich stacjonarnych, których lista jest wymieniona na stronie www.fryzjer1.pl

Prawo odstąpienia od umowy - zwroty

Każdy konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej poza siedzibą naszej firmy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru wysyłając na ww. adres odstąpienie od umowy (wzór klient otrzymuje z każdym zakupem), chyba , ze dany zakup jest wykluczony z prawa odstąpienia na mocy ustawy o prawach konsumenta.
Każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy również w przypadku neizgodności towaru z ofertą, jendak dbamy o to aby kazda oferta była 100% zgodna z stanem faktycznym, dlatego jak na razie nie zdarzyło się abyśmy otrzymali tego typu roszczenie

Nowygadzet.com to sklep, który oferuje gadżety wysokiej jakości. W swojej bogatej ofercie polecamy produkty dla każdego klienta. W naszym sklepie kupisz fajny gadżet, pasujący idealnie na ciekawy prezent dla bliskiej Ci osoby. Posiadamy szeroki wybór produktów, w tym nfc gadżet oraz bezprzewodowe słuchawki, produkt w ostatnim czasie bardzo popularny na rynku, zwłaszcza wśród młodzieży. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.