nowygadzet.com

0,00 zł
Zobacz także:
Regulamin

Regulamin

Sklep prowadzony przez:
F.H.U. SOWEX I ADAM MARZYCKI
z siedzibą w
41-905 BYTOM, UL. B. KRZYWOUSTEGO 8/6, NIP 6262388304, REGON 273747902
w przypadku reklamacji bądź innych zgłoszeń należy się kontaktować na adres zgodny z wpisem w CEIDG


W sklepie obowiązują ceny podane w wartościach brutto w PLN, a klient otrzymuje paragon lub fakturę VAT

Przedsiębiorca jest wpisany w rejestr w CEIDG

Każdy klient korzysta z ochrony praw określonych w obowiązujących normach prawnych, w tym ustawie o prawach konsumenta oraz ustawie kodeks cywilny i kodeks postępowania cywilnego zgodnie z określonymi zasadami w ww. aktach prawnych.
W przypadku konsumentów (i na zasadzie określonych praw w ww. ustawach) można odstąpić od zakupu w ciągu 14 dni od chwili otrzymania towaru wysyłając odstąpienie, którego wzór każdy otrzymuje zaraz po dokonaniu zakupu na e-mail oraz listownie.

Każdy klient ma obowiązek przestrzegania norm środowiskowych, a sprzedawca wykorzystuje dane osobowe jedynie w celu realizacji umowy po czym trwale je usuwa.

Zawsze staramy się wysłać towar niezwłocznie (w ciągu 2 dni roboczych, jednak czasami może się zdarzyć że towar zostanie wysłany dopiero w ciągu 30 dni, dlatego w przypadku wątpliwości prosimy o zapytanie o dany produkt np. mailem biuro@nowygadzet.com) od zaksięgowania wpłaty lub zamówienia z określonym terminem płatności, za pośrednictwem firmy, którą klient (w tym konsument) wybrał - w przypadku braku wyboru za lub braku dopłaty do danego wyboru, za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Wszelkie kwestie negocjonowane indywidualnie będą miały potwierdzenie w korespondencji e-mail pod rygorem nieważności.

W kwestiach nieokreślonych bądź pisemnie nie uzgodnionych indywidualnie (pod rygorem nieważności) zastosowanie ma kodeks cywilny oraz kodeks postępowania cywilnego, również w odniesieniu miejsca rozpoznania sporu przez Sąd.

Nowygadzet.com to sklep, który oferuje gadżety wysokiej jakości. W swojej bogatej ofercie polecamy produkty dla każdego klienta. W naszym sklepie kupisz fajny gadżet, pasujący idealnie na ciekawy prezent dla bliskiej Ci osoby. Posiadamy szeroki wybór produktów, w tym nfc gadżet oraz bezprzewodowe słuchawki, produkt w ostatnim czasie bardzo popularny na rynku, zwłaszcza wśród młodzieży. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.